3 września 2019

"Czerwień" Małgorzata Oliwia-Sobczak


Premiera "Czerwieni" już jutro, więc najwyższy czas przedstawić wam ten świetny kryminał. "Kolory zła" to nowa seria kryminalna Małgorzaty Oliwii Sobczak, a zarazem debiut autorki, który wyszedł jej bardzo dobrze i liczę na to, że kolejne tomy będą równie dobre, a może i lepsze.
 
Dwa morderstwa, które dzieli siedemnaście lat, a łączy sopocka plaża, kryjąca wiele mrocznych sekretów. Co stoi za zagadkowymi zabójstwami dwóch młodych kobiet o podobnym typie urody, których twarze zostały okaleczone, pozbawione ust i wyrzucone do morza? Czy mamy do czynienia z seryjnym mordercą, a może z mafijnymi porachunkami? Prokurator Bilski zmierzy się z niejedną makabryczną tajemnicą.

Miałam przyjemność objąć ten tytuł patronatem i tak jak już pisałam "Czerwień" to trzymająca w napięciu zagadka kryminalna, której nie sposób się oprzeć. Doskonale rozbudowana fabuła, która wciąga czytelnika na długie godziny, wyraziści bohaterowie i akcja, która z każdą stroną coraz bardziej zaskakuje, to nic innego jak przepis na udany kryminał. Możecie być pewni, że każdy z bohaterów pojawiający się na kartach tej powieści odgrywa ważną rolę i jest tam z konkretnego powodu, każdy z nich przyczynia się do rozwoju wydarzeń. Uwielbiam kiedy wszystkie wątki układają się w jedną całość, kiedy każdy bohater odgrywa swoją rolę. Po prostu musicie to przeczytać. 

Skusicie się na lekturę "Czerwieni"? :)

3 komentarze:

 1. Hey dear! Loved your post and allready followed your blog, i want invite you to visit and follow my blog back <3

  www.pimentamaisdoce.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Serdecznie gratuluję tak ciekawego patronatu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tithi Silix Helix Earrings - Tiara Art
  Tithi Silix Earrings. titanium bars Buy online from Tithi Silix earrings in Tithi Silix Art Studio titanium teeth at smith titanium Tiara Art titanium legs Studio. ford fusion titanium 2019 Shop now.

  OdpowiedzUsuń