O MNIE

O mnie
Gosia, 20-letnia studentka psychologii na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Założyłam bloga, by dzielić się swoją pasją czytania książek z innymi czytelnikami. Moją druga miłością są seriale, które potrafię oglądać godzinami. Nie jestem tylko osobą, która siedzi i czyta lub ogląda. Uwielbiam także uprawiać różnego rodzaju sporty: chodzę na fitness, jeżdżę na rowerze. Ostatnio bardzo polubiłam jazdę na rolkach. 

Tutaj mnie znajdziesz:
facebook / instagram / lubimyczytaćtvshow time

Co czytam?
Tak naprawdę to wszystko, co wpadnie mi w oko. Jednak najwięcej w mojej biblioteczce znajdzie się romansów. Jestem chyba niepoprawną romantyczką, ponieważ uwielbiam wszelkiego rodzaju historie o miłości.  Czy przesłodzone czy łamiące serce, wszystkie przeczytam. Ostatnio mój gust czytelniczy odnalazł się w thrillerach psychologicznych. Dobrze jest czasami przeczytać taką psychiczną historię i uświadomić sobie pewne kwestie. Nie pogardzę także jakimś kryminałem czy thrillerem, byleby nie był zbyt przerażający, ponieważ horrorów wystrzegam się jak ognia.

Dlaczego założyłam bloga?
Odpowiedź jest prosta, chciałam wypełnić czymś nudę. Książki czytam nałogowo, jednak odkąd założyłam bookstagrama zapragnęłam dzielić się swoimi spotrzeżeniami na temat tego co czytam, a jak wiadomo na istagramie to troche niewygodne, dlatego pewnego wieczoru, gdy potwornie się nudziłam zaczęłam tworzyć bloga. Pokochałam pisanie recenzji i mam nadzieję, że znajdę tu mnóstwo inspirujących ludzi, z którymi porozmawiam na temat literatury. 

Mam nadzieję Drogi Czytelniku, że zostaniesz ze mną na dłużej, zaobreswujesz mój blog, by być na bieżąco z postami :) 

1 komentarz: