20 lutego 2017

Zapowiedź czytelnicza "Zakazane życzenie"Trzy życzenia. Każde ma swoją cenę. Ile warta jest miłość?
Ona jest potężnym dżinnem. On złodziejem z ulicy. Połączyła ich pradawna magia.


Kiedy Aladyn odnajduje magiczną lampę, Zahra zostaje przywrócona światu, którego nie widziała od pięciuset lat. Ludzie i dżinny pozostają w stanie wojny, więc aby przetrwać, musi ukrywać swą tożsamość. Przybierając różne kształty, będzie trwać przy swoim nowym panu aż do czasu, kiedy ten wypowie swoje trzy życzenia.
Wszystko się komplikuje, gdy Nardukha, potężny król dżinnów, oferuje Zahrze szansę całkowitego uwolnienia od magii lampy. Uratowanie siebie oznacza jednak zdradzenie Aladyna – człowieka, w którym Zahra… zakochała się wbrew sobie. Teraz musi podjąć dramatyczną decyzję: wybrać między wolnością a uczuciem – zakazanym, lecz silniejszym niż wszystko, co znała do tej pory.
Skrywane przez stulecia tajemnice, baśniowy świat skrzący magią, niebezpieczeństwo i miłość wbrew wszelkim zasadom.

Opowiedziana na nowo baśń tysiąca i jednej nocy. Książka Miesiąca Goodreads!

Zapowiada się magiczna, bajkowa i bardzo wciągająca opowieść o miłości i zakazanym życzeniu. Ja już nie mogę się doczekać premiery, kto odlicza razem ze mną? Premiera już 1 marca ukaże się nakładem wydawnictwa SQN. Pozostaje Nam tylko odliczać dni do premiery.

 

12 komentarzy:

 1. Już nie mogę się doczekać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapowiada się magiczna historia <3 a jeszcze jak widziałam dzisiaj na bookstagramie tą piękna okładkę ;) nie mogę się doczekać czytania jej ;)

   Usuń
 2. Okładka jest magiczna! Historia po opisie również wydaje się interesująca, mam nadzieję, że będzie okazja do zapoznania się z tą lekturą. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, okładka zdecydowanie zachęca do czytania ♡ historia podobno nie z tej ziemi :) już niedługo na blogu będzie dostepna przedpremierowa recenzja :) także już dziś zapraszam :*

   Usuń
 3. Zarówno okładka jak i sama treść książki jest prawdziwie bajkowa! Masz nosa, bo rzeczywiście to magiczna historia, która porywa na dobrych kilka godzin!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochana nawet nie wiesz jak bardzo chce już ją przeczytać :) a pewnie zacznę dopiero w weekend ♡ wymienimy się spostrzeżeniami jak tylko będę po lekturze :* Buziaki :*

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. Jest na co czekać :) zapowiada się magiczna historia <3 Pozdrawiam :)

   Usuń
 5. Czekam już od pierwszej chwili, gdy zobaczyłam okładkę *-*
  A sama historia przyciąga do kupienia książki jeszcze bardziej :D

  Obsession With Books

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzisiaj otrzymałam książkę i na żywo wygląda bajecznie :) już sie nie mogę doczekać lektury :)

   Usuń
 6. Czytelnik, który na tyle zaczyta się w powieści, żeby stłumić wszelkie odgłosy zewnętrznego świata, znajdzie w tej książce barwne postacie, opisy, który wręcz ożywiają się na jej stronach oraz dużą dawkę emocji, które towarzyszą od początku do końca. Co więcej, nie zabraknie tam również humoru ;)
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie na recenzję Zakazanego życzenia ;)
  www.favouread.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie opublikowałam swoją recenzję "Zakazanych życzeń" także też zapraszam :) Cudowna historia! ♡Już lecę na bloga. Pozdrawiam!

   Usuń